The miracles of science™

Wybierz Branżę


Odkryj je tutaj

Strona główna Corian®

Wynaleziony i produkowany przez firmę DuPont materiał Corian® to solidne powierzchnie, oferujące nadzwyczajne możliwości aranżacji i służące swoim użytkownikom przez długie lata. Materiał ten stosowany jest zarówno w sektorze prywatnym, jak i komercyjnym oraz publicznym, m.in. w hotelach, centrach handlowych, portach, na statkach czy w służbie zdrowia.

Równoważąc piękno i wytrzymałość materiał Corian® znakomicie nadaje się do innowacyjnych i wymyślnych kreacji architektonicznych oraz aplikacji mających służyć przez wiele lat.
Cokolwiek sobie wyobrazisz, prawdopodobnie możesz to stworzyć przy pomocy materiału Corian®. Corian® może być cięty i wycinany, rzeźbiony i obrabiany jak drewno, szlifowany, formowany termicznie i łączony z innymi materiałami...możliwości projektowania i kreowania są praktycznie nieograniczone.
Jednorodny, nie posiadający widocznych łączeń Corian® może być stosowany do tworzenia wielkich obiektów architektonicznych.
Corian® bardzo dobrze łączy sie również z innymi materiałami, takimi jak glazura i terakota, stal nierdzewna, drewno, granit i szkło. Nadaje sie zarówno na aplikacje pionowe, jak i powierzchnie poziome. Pozwala tworzyć meble oraz obiekty oświetleniowe. Lista możliwych zastosowań ciągle się wydłuża i ewoluuje.
Aby uzyskać więcej informacji na temat materiału Corian®, odwiedź jedną z naszych stron internetowych w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim lub włoskim, wchodząc na  www.corian.com, bądź skontaktuj się z nami telefonicznie pod warszawskim numerem telefonu 0 22 320 09 74 lub bezpłatnym numerem infolinii 0 801 800 083.

 

“Corian® 2.0” dynamic and evolutionary interior design

7 – 13 kwietnia 2014, Vetraio - Opificio 31, via Tortona 31, Mediolan

Red Arrow Image
Corian® Endless Evolution
Corian® Endless Evolution

Odkryj historię, która stoi za Endless Evolution

Red Arrow Image
Gwarancja – nowy program e-warrenty !

Użyj kodu z broszury, aby skorzystać z serwisu: ‘Register Now!’

Red Arrow Image
Okładziny zewnętrzne Corian®

DuPont™ Corian® łączy estetykę z wysoką jakością - stwarza idealne rozwiązanie na elewacje zewnętrzne budynków

Red Arrow Image